جمعه سی و یکم فروردین ماه سال 1397 خورشیدی
نهج البلاغه
 
.....وضعیت فعلی :
.....درحه حرارت :
.....سرعت باد :
.....میزان رطوبت :
.....طلوع آفتاب :
.....غروب آفتاب :
  اوقات شرعی  

دفتر پاسخگویی به سوالات شرعی از ازدواج روزانه بیش از ۵۰ زوج در جوار حرم امام علی (علیه السلام) به عقد هم در می‎آیند......
دفعات مشاهده: 548 • تاریخ درج : دوشنبه 9 مرداد 1396     ساعت: 10:38 ق.ظ •

عقد بیش از ۵۰ زوج به صورت روزانه در حرم امام علی(ع لیه السلام )

دفتر پاسخگویی به سوالات شرعی از ازدواج روزانه بیش از ۵۰ زوج در جوار حرم امام علی (علیه السلام) به عقد هم در می آیند.

به گزارش «شيعه نيوز»، حجت الاسلام شیخ احسان الکرمانی از اعضای دفتر پاسخگویی به سوالات شرعی آستان مقدس علوی در گفت وگو با خبرنگاران گفت: دفتر پاسخگویی به سوالات شرعی از سال 2004 میلادی از سوی دفتر آیت الله العظمی سیستانی در صحن های بارگاه مطهر امام علی (علیه السلام) مستقر شدند. پاسخگویی به سوالات زائران حرم امام علی (علیه السلام) در زمینه های عقایدی، مسائل روز و شرعی نظیر عبادات و معاملات از وظایف این دفتر است.

وی خاطرنشان کرد: در سال
های اخیر با استقرار مشاورانی در محل های پاسخگویی به سوالات شرعی، مشکلات و اختلافات زوجین، عشائر و میان طرف های مختلف حل و فصل می شود.

این عضو دفتر پاسخگویی به سوالات شرعی اظهار داشت: انشاء روزانه بیش از 50 عقد ازدواج به صورت رایگان همراه با رعایت قوانین شرعی و قانونی و با حضور والدین زوجین از دیگر وظایف این گروه است.

وی تاکید کرد: باتوجه به تشرف زائران خارجی به زیارت حرم امام علی (علیه السلام) مترجمان انگلیسی و فارسی در کنار برخی از روحانیان مسؤول پاسخگویی به سوالات شرعی حضور دارند که بتوانند سوالات دینی زائران خارجی را ترجمه کنند.

حجت الاسلام الکرمانی گفت: برای پاسخگویی به سوالات دینی مسلمانان خارج از کشور دو خط تلفن از ساعت 9 صبح تا 9 شب (به وقت محلی) به مدت 12 ساعت به طور متناوب آماده پاسخگویی به سوالات است.

بیشتر بدانید :   •    
شما هم برای عقد بیش از ۵۰ زوج به صورت روزانه در حرم امام علی(علیه السلام) نظر دهید  

 
 
 
          
نظرات کاربران برای عقد بیش از ۵۰ زوج به صورت روزانه در حرم امام علی(علیه السلام)  

هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است