سه شنبه بیست و ششم تیرماه سال 1397 خورشیدی
نهج البلاغه
 
.....وضعیت فعلی :
.....درحه حرارت :
.....سرعت باد :
.....میزان رطوبت :
.....طلوع آفتاب :
.....غروب آفتاب :
  اوقات شرعی  

توليت عتبه مقدس علوي، صبح چهارشنبه ورودي صحن امام حسن (علیه السلام) واقع در حرم شريف اميرالمومنين (علیه السلام) را افتتاح كرد. اين ورودي .......
دفعات مشاهده: 972 • تاریخ درج : شنبه 16 بهمن 1395     ساعت: 11:37 ق.ظ •

ورودي صحن امام حسن (ع لیه السلام ) در نجف اشرف افتتاح شد

توليت عتبه مقدس علوي، صبح چهارشنبه ورودي صحن امام حسن (علیه السلام) واقع در حرم شريف اميرالمومنين (علیه السلام) را افتتاح كرد. اين ورودي به دو بخش مخصوص مردان و زنان تقسيم شده است.

به گزارش «شیعه نیوز»، شيخ حبل المتين، در سخنراني كه به مناسبت افتتاحيه اين ورودي ايراد كرد، از دست اندركان عتبه مقدسي علوي و ساكنان نجف اشرف كه از ارائه بهترين خدمات و كمك هاي خود به زائران و همچنين به عتبه علوي در جهت ساخت و اتمام اين پروژه دريغ نداشتند، تشكر كرد.

مهندس حيدر احسان هاشم، مدير بخش عمراني عتبه حسيني نيز گفت:«تجيهزات تفتيش و امنيت اين صحن توسط يكي از معتبرترين شركت هاي تجهيزات امنيتي تامين شده است و اين شركت دستگاه هاي تفتيشي را كه حدود 75 هزار دلار قيمت دارند به عنوان هديه به مرقد مطهر اميرالمومنين (علیه السلام) و زائران گرانقدر تقديم كرده است.»

وي افزود:«مصالح و موادي كه در ساخت اين ورودي به كار رفته، از بهترين و معتبرترين بازارهاي جهاني با قيمتي مناسب تهيه شده است زيرا نام عتبه علوي و مرقد اميرالمومنين (علیه السلام) سند و ضمانتي براي دريافت بهترين خدمات و تجهيزات در شركت هاي جهاني است.»

افتتاح ورودي هاي جديد و افزايش صحن هاي منتهي به صحن شريف به طور مستمر، در دستور كار عتبه مقدس علوي قرار دارد تا در نتيجه آن رفت و آمد و زيارت زائران با سهولت بيشتري صورت پذيرد.

بیشتر بدانید :   •    
شما هم برای ورودي صحن امام حسن (علیه السلام) در نجف اشرف افتتاح شد نظر دهید  

 
 
 
          
نظرات کاربران برای ورودي صحن امام حسن (علیه السلام) در نجف اشرف افتتاح شد  

هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است