یک شنبه دوم اردیبهشت ماه  سال 1397 خورشیدی
نهج البلاغه
 
.....وضعیت فعلی :
.....درحه حرارت :
.....سرعت باد :
.....میزان رطوبت :
.....طلوع آفتاب :
.....غروب آفتاب :
  اوقات شرعی  

موافقت مجلس و دولت هشتم ربیع‌الاول سالروز شهادت امام حسن عسگری علیه السّلام و آغاز امامت ولی‌عصر عجل الله تعالی فرجه به عنوان ........
دفعات مشاهده: 860 • تاریخ درج : یک شنبه 10 بهمن 1395     ساعت: 10:11 ق.ظ •

با موافقت مجلس ، هشتم ربیع‌الاول تعطیل رسمی شد

با موافقت مجلس و دولت هشتم ربیع‌الاول سالروز شهادت امام حسن عسگری علیه السّلام و آغاز امامت ولی‌عصر عجل الله تعالی فرجه به عنوان تعطیل رسمی اعلام شد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، نمایندگان در جلسه علنی صبح امروز (یکشنبه 10 بهمن) قوه مقننه، ایرادات شورای نگهبان به لایحه احکام دائمی برنامه توسعه کشور را مورد بررسی قرار دادند.

بهارستان‌نشینان جزء 5 بند الحاقی ماده یک این لایحه را که ترکیب شورای‌عالی مهارت را مشخص می‌کرد، با 166 رای موافق، 33 رای مخالف و 8 رای ممتنع از مجموع 247 نماینده حاضر در صحن علنی مجلس حذف کردند.

وکلای ملت در مصوبه دیگری مقرر کردند که هشتم ربیع‌الاول سالروز شهادت حضرت امام حسن عسکری علیه السّلام و آغاز امامت حضرت ولیعصر عجل الله تعالی فرجه به عنوان تعطیل رسمی تعیین شد.

علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی پیش از آغاز بررسی این بند الحاقی لایحه مذکور، گفت: شورای نگهبان پیش از این اعلام کرده بود دولت در زمینه تعطیلی 8 ربیع مصوبه‌ای نداشته است، به همین دلیل آن را رد کرده بود اما دولت با تعطیلی هشتم ربیع‌الاول موافقت کرده است، لذا دیگر مشکلی در این زمینه نیست و ایراد شورای نگهبان به این بند حل شده است.

بیشتر بدانید :   •    
شما هم برای با موافقت مجلس ، هشتم ربیع‌الاول تعطیل رسمی شد نظر دهید  

 
 
 
          
نظرات کاربران برای با موافقت مجلس ، هشتم ربیع‌الاول تعطیل رسمی شد  

هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است