یک شنبه دوم اردیبهشت ماه  سال 1397 خورشیدی
نهج البلاغه
 
.....وضعیت فعلی :
.....درحه حرارت :
.....سرعت باد :
.....میزان رطوبت :
.....طلوع آفتاب :
.....غروب آفتاب :
  اوقات شرعی  

جمعی از دانشجویان شهر دنیزلی ترکیه به حرم مطهر رضوی مشرف شده شدند و مضجع نورانی امام رضا(علیه السلام) را زیارت کردند.......
دفعات مشاهده: 761 • تاریخ درج : سه شنبه 28 دی 1395     ساعت: 11:49 ق.ظ •
تشرف جمعی از دانشجویان ترکیه به حرم مطهر رضوی
 

 

جمعی از دانشجویان شهر دنیزلی ترکیه به حرم مطهر رضوی مشرف شده شدند و مضجع نورانی امام رضا(علیه السلام) را زیارت کردند.

این دانشجویان شیعه که در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در یکی از دانشگاه‌های ترکیه مشغول به تحصیل‌ هستند، برای نخستین بار به زیارت امام هشتم(علیه السلام) مشرف شدند.

یک دانشجوی مهندسی نساجی عنوان کرد: من با بسیاری از دوستان طلبه آشنا شدم و این آشنایی زمینه‌ مناسبی را فراهم کرد تا من برای زیارت امام هشتم شیعیان به ایران بیایم.

«اکبر ژونال» ادامه داد: زیارت امام رضا(علیه السلام) بسیار ارزشمند است و من از این موضوع بسیار خرسندم، زیرا هر آن کس که ایشان را زیارت کند، گویا پیامبراکرم(صلی الله علیه وآله) و نیز امام علی(علیه السلام) را زیارت کرده است.

وی اظهار کرد: خدمات آستان قدس رضوی بسیار ارزشمند است و من از خداوند می­خواهم که پاسخ خادمان این بارگاه ملکوتی را به بهترین صورت در دنیا و آخرت بدهد.

در ادامه یک دانشجوی مدیریت اقتصاد نیز با اشاره به راهکارهای موجود برای جذب زائران غیرایرانی عنوان کرد: آستان قدس رضوی با قرار دادن نماینده‌ای از هر ملت می‌تواند تعاملات خویش را با بسیاری از کشورها بیش از پیش تقویت کند و در راستای افزایش بینش و معارف رضوی در جهان پیشگام باشد.

«بارش رزان» بیان کرد: احساس معنوی نابی با زیارت امام هشتم(علیه السلام) در من ایجاد شد و من توانستم با این زیارت بینش خویش را نسبت به ائمه اطهار(علیهم السلام) بیش از پیش افزایش دهم.

بیشتر بدانید :   •    
شما هم برای تشرف جمعی از دانشجویان ترکیه به حرم مطهر رضوی نظر دهید  

 
 
 
          
نظرات کاربران برای تشرف جمعی از دانشجویان ترکیه به حرم مطهر رضوی  

هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است