پنج شنبه سی ام فروردین ماه سال 1397 خورشیدی
نهج البلاغه
 
.....وضعیت فعلی :
.....درحه حرارت :
.....سرعت باد :
.....میزان رطوبت :
.....طلوع آفتاب :
.....غروب آفتاب :
  اوقات شرعی  

فعال بحرینی گفت: بر اساس اسنادی محرمانه، شکنجه‌گران آل‌خلیفه به سفارش و آموزش سرویس اطلاعاتی انگلیس اقدام به ....
دفعات مشاهده: 613 • تاریخ درج : شنبه 25 دی 1395     ساعت: 10:50 ق.ظ •
عقیم‌سازی مبارزان بحرینی در زندان‌های آل‌خلیفه
 
 

فعال بحرینی گفت: بر اساس اسنادی محرمانه، شکنجه‌گران آل‌خلیفه به سفارش و آموزش سرویس اطلاعاتی انگلیس اقدام به عقیم کردن زندانیان در بحرین می‌کنند.

«علی الحبیشی»، فعال بحرینی در گفت وگو با خبرنگار دفاتر منطقه ای خبرگزاری فارس از بی رحمانه ترین خشونت ماموران شکنجه در زندان های بحرین پرده برداشت.

وی اظهار داشت: شکنجه گران به زور و تهدید زندانی را به سلول انفرادی برده و آنها را به طور وحشیانه مورد ضرب و شتم قرار داده و او را عقیم می کنند.

الحبیشی با بیان اینکه رژیم آل خلیفه این وحشی گری ها را از سرویس های اطلاعاتی بین المللی و از جمله سرویس اطلاعات انگلیس یاد گرفته است، گفت: طی هفته های اخیر رابطه اطلاعاتی بین منامه و لندن پیشرفت کرده است.

این فعال بحرینی گفت: سرویس های اطلاعاتی بین المللی در راستای تغییر بافت جمعیتی بحرین علاوه بر طرح پیشنهاد سلب تابعیت از شهروندان شیعه هم اینک عقیم کردن زنان و مردان را در زندان ها آموزش می دهند.

وی افزود: رژیم آل خلیفه به ده ها نفر از کشورهای مختلف پاکستان، اردن و غیره و همچنین بقایایی از حزب بعث دیکتاتور معدوم عراق تابعیت بحرینی داده و این در حالی است که درصدد بررسی طرح عدم اعطای تابعیت به خانواده های شیعی است که تعداد فرزندانشان بیش از 2 نفر باشد.

بیشتر بدانید :   •    
شما هم برای عقیم‌سازی مبارزان بحرینی در زندان‌های آل‌خلیفه نظر دهید  

 
 
 
          
نظرات کاربران برای عقیم‌سازی مبارزان بحرینی در زندان‌های آل‌خلیفه  

هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است