یک شنبه دوم اردیبهشت ماه  سال 1397 خورشیدی
نهج البلاغه
 
.....وضعیت فعلی :
.....درحه حرارت :
.....سرعت باد :
.....میزان رطوبت :
.....طلوع آفتاب :
.....غروب آفتاب :
  اوقات شرعی  

رئیس کمیسیون آموزش مجلس گفت: در مدارس مشکل پرداخت بهای آب، گاز، برق و حتی تلفن وجود دارد و بارها توسط این ادارات تهدید به .....
دفعات مشاهده: 563 • تاریخ درج : شنبه 25 دی 1395     ساعت: 10:47 ق.ظ •
مدارس تهدید به قطع آب، برق و گاز می‌شوند!
 

رئیس کمیسیون آموزش مجلس گفت: در مدارس مشکل پرداخت بهای آب، گاز، برق و حتی تلفن وجود دارد و بارها توسط این ادارات تهدید به قطع انشعاب شده‌اند که نیاز است هر چه زودتر دولت سرانه مدارس را پرداخت کند.

محمد مهدی زاهدی رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در مدارس مشکل پرداخت بهای آب، گاز، برق و حتی تلفن وجود دارد، افزود: مدارس بارها از سوی این ادارات تهدید به قطع انشعاب شده‌اند و از دولت انتظار می‌رود هر چه سریع‌تر تا حد امکان سرانه مدارس را پرداخت کند و به کمک آموزش و پرورش بشتابد تا مدارس مشکل نداشته باشند.

وی ادامه داد: همچنین باید به مدارس شبانه روزی کمک‌های لازم انجام گیرد تا دانش‌آموزان از نظر مسایل رفاهی مشکلات کمتری داشته باشند.

بر اساس این گزارش، با وجود گذشت نزدیک به 4 ماه از آغاز سال تحصیلی، مدارس کشور هنوز تعداد زیادی از مدارس سرانه‌ای دریافت نکر‌ده‌اند و مدیران برای رفع مشکلات و تنگناهای مالی مجبور به دریافت وجه از والدین با موضوعات مختلف هستند.

 

بیشتر بدانید :   •    
شما هم برای مدارس تهدید به قطع آب، برق و گاز می‌شوند نظر دهید  

 
 
 
          
نظرات کاربران برای مدارس تهدید به قطع آب، برق و گاز می‌شوند  

هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است