پنج شنبه سی ام فروردین ماه سال 1397 خورشیدی
نهج البلاغه
 
.....وضعیت فعلی :
.....درحه حرارت :
.....سرعت باد :
.....میزان رطوبت :
.....طلوع آفتاب :
.....غروب آفتاب :
  اوقات شرعی  

الصرخی" روحانی نمای شیعه در جدیدترین گزافه گویی ها و در ادامه اقدامات خود برای تخریب مرجعیت شیعه، اظهاراتی گستاخانه علیه آیت الله سیستانی مطرح کرد....
دفعات مشاهده: 2096 • تاریخ درج : سه شنبه 3 شهریور 1394     ساعت: 10:27 ق.ظ •

هتاکی مزدور حزب بعث عراق علیه مرجع عالیقدر جهان تشیع

" الصرخی" روحانی نمای شیعه در جدیدترین گزافه گویی ها و در ادامه اقدامات خود برای تخریب مرجعیت شیعه، اظهاراتی گستاخانه علیه آیت الله سیستانی مطرح کرد.

به گزارش «شیعه نیوز»، "محمود الصرخی" روحانی نمای ساکن عراق در جدیدترین اقدام سخیفش به آیت الله سیستانی از مراجع عالیقدر جهان تشیع جسارت و اهانت نمود .

الصرخی در پاسخ به سوال مجری یک برنامه زنده تلویزیونی که از او پرسید: جایگاه خود را چگونه می بینید؟ آیا معتقد نیستید که شما برای مرجعیت شیعه در عراق و برخی کشورهای دیگر اصلح تر و شایسته تر هستید؟؛ گستاخانه پاسخ داد: مرجعیت [آیت الله العظمی] علی سیستانی بدترین آن در تاریخ شیعه اعم از گذشته، حال و آینده بوده است، چه بسا تا روز قیامت بدتر از مرجعیت [آیت الله العظمی] سیستانی پدیدار نشود.

وی سپس اعلام کرد که قصد دارد پژوهشی را با عنوان "سیستانی از (دوران) قبل از مهدی تا بعد از وفات" را منتشر کند و دلایلی علمی و شرعی برای گزافه گویی های خود ارائه دهد.

گفتنی است که محمود الحسنی الصرخی در سال 2005 به طور ناگهانی در شهر " حله" عراق نمایان شد و در مدت زمان بسیار کوتاهی تعدادی دفتر در شهرهای مختلف شیعه نشین عراق افتتاح کرد و پس از اعلام مرجعیت، علیه ارتش اشغالگر آمریکا موضع گرفت.

نیروهای وی چند روز بعد در شهر کربلای معلا به تعدادی سرباز آمریکایی حمله کرده و سه تن از آنان را به هلاکت رساندند. پس از آن او ادعای دیدار با امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) کرد که با واکنش شدید مراجع و شیعیان عراق مواجه شد. پس از بررسی سابقه وی، مشخص شد که او نیز از نیروهای سابق سازمان امنیت حزب بعث بوده که با اکنون با همکاری با سازمان اطلاعات سعودی، با هدف تخریب مرجعیت شیعه، پا به عرصه گذاشته است

بیشتر بدانید :   •    
شما هم برای هتاکی مزدور حزب بعث عراق علیه مرجع عالیقدر جهان تشیع نظر دهید  

 
 
 
          
نظرات کاربران برای هتاکی مزدور حزب بعث عراق علیه مرجع عالیقدر جهان تشیع  

هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است