سه شنبه بیست و ششم تیرماه سال 1397 خورشیدی
نهج البلاغه
 
.....وضعیت فعلی :
.....درحه حرارت :
.....سرعت باد :
.....میزان رطوبت :
.....طلوع آفتاب :
.....غروب آفتاب :
  اوقات شرعی  

به گزارش«شیعه نیوز»، (آیت الله سید) علی سیستانی مرجع عالی شیعیان دستگاه های امنیتی را به بیداری و هوشیاری در برابر بمب گذاری در داخل شهرها دعوت کرد و خواستار آموزش حمل سلاح به دانشجویان، دانش آموختگان موسسات و .....
دفعات مشاهده: 2027 • تاریخ درج : پنج شنبه 21 خرداد 1394     ساعت: 10:13 ق.ظ •
«دستگاه های امنیتی و اطلاعاتی باید هوشیار باشند و توانمندی های خود را به منظور زیر نظر گرفتن تحرکات دشمن و اجتناب از وقوع این انفجارها افزایش دهند.»

به گزارش«شیعه نیوز»، (آیت الله سید) علی سیستانی مرجع عالی شیعیان دستگاه های امنیتی را به بیداری و هوشیاری در برابر بمب گذاری در داخل شهرها دعوت کرد و خواستار آموزش حمل سلاح به دانشجویان، دانش آموختگان موسسات و دانش آموزان شد.

بر پایه این گزارش؛ احمد الصافی نماینده (آیت الله) سیستانی در خطبه های نماز جمعه دیروز گفت در شرایطی که نیروهای ارتش، بسیج مردمی و عشایر از کشور در برابر تروریسم دفاع می کنند، در درون شهرها انفجارهای تروریستی رخ می دهد و ده ها غیرنظامی قربانی می شوند.

الصافی تأکید کرد دستگاه های امنیتی و اطلاعاتی باید هوشیار باشند و توانمندی های خود را به منظور زیر نظر گرفتن تحرکات دشمن و اجتناب از وقوع این انفجارها افزایش دهند.

نماینده (آیت الله) سیستانی همچنین از دانشجویان و دانش آموزان خواست از اوقات فراغت خود برای ثبت نام در کلاس های فکری، فرهنگی، علمی و نیز فراگیری آموزش حمل سلاح استفاده کنند.

انتهای پیام/654


منبع: جام نیوز
شما هم برای آيت الله سيستانی خواستار آموزش حمل سلاح به دانشجويان شد نظر دهید  

 
 
 
          
نظرات کاربران برای آيت الله سيستانی خواستار آموزش حمل سلاح به دانشجويان شد  

هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است