دوشنبه سی و یکم اردیبهشت ماه  سال 1397 خورشیدی
نهج البلاغه
 
.....وضعیت فعلی :
.....درحه حرارت :
.....سرعت باد :
.....میزان رطوبت :
.....طلوع آفتاب :
.....غروب آفتاب :
  اوقات شرعی  

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع حریق در بازار تهران خبر داد.
دفعات مشاهده: 2373 • تاریخ درج : دوشنبه 30 تیر 1393     ساعت: 12:38 ب.ظ •

سید جلال ملکی  در این باره گفت: در ساعت 18:37 دیروز یکشنبه یک مورد حادثه آتش سوزی در خیابان 15 خرداد بعد از پله نوروزخان به سامانه 125 اطلاع داده شد و به دنبال آن ستاد فرماندهی آتش‌نشانان شش ایستگاه را به همراه دو خودروی تنفسی، بالابر و تشک نجات به محل حادثه اعزام کرد.

وی گفت: پس از حضور آتش‌نشانان در محل مشاهده شد که حریق در طبقه همکف یک پاساژ چهار طبقه رخ داده و به موجب آن یک مغازه به مساحت 20 متر مربع دچار آتش‌سوزی شده است.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با بیان اینکه این مغازه مملو از لوازم آرایشی، اسپری و ... بود گفت: آتش‌نشانان بلافاصله اقدامات خود برای اطفای حریق را آغاز کرده و پس از مدتی علیرغم مشکلاتی که انفجار اسپری‌ها و مواد آتش زا ایجاد کرده بود،‌ موفق به اطفای حریق شدند.

ملکی با اشاره به سرایت آتش به طبقه بالایی این مغازه گفت: آتش نشانان حریق در این قسمت را نیز اطفا کرده و دود زیادی را که تمامی ساختمان را در بر گرفته بود تخلیه کردند.

ملکی با بیان اینکه این حادثه مورد مصدوم و فوتی نداشت درباره علت این حادثه گفت: ظاهرا چند نفر مشغول کار و جوشکاری در این مغازه بودند که جرقه‌ها موجب آتش‌سوزی شده است.

وی گفت: آتش‌نشانان در ساعت 20:06 دقیقه پس از ایمن سازی محل به عملیات خود خاتمه دادند.

 

بیشتر بدانید :   • آتش سوزی     • بازار     • تهران    
شما هم برای آتش سوزی در بازار بزرگ تهران نظر دهید  

 
 
 
          
نظرات کاربران برای آتش سوزی در بازار بزرگ تهران  

هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است