یک شنبه دوم اردیبهشت ماه  سال 1397 خورشیدی
نهج البلاغه
 
.....وضعیت فعلی :
.....درحه حرارت :
.....سرعت باد :
.....میزان رطوبت :
.....طلوع آفتاب :
.....غروب آفتاب :
  اوقات شرعی  

بنا براین گزارش "آنجلینا جولی" همچنین قصد دارد در چند وقت آینده زبان عربی بیاموزد تا بتواند بهتر با این فرهنگ و تمدن آشنا شود....
دفعات مشاهده: 3404 • تاریخ درج : یک شنبه 18 فروردین 1392     ساعت: 8:44 ق.ظ •
به گزارش "شعائر" به نقل از کافه شیعه آنلاین ، برخی روزنامه های آمریکایی اعلام کرد که "آنجلینا جولی" بازیگر سرشناس سینماهای آمریکا قصد دارد در آینده ای نزدیک مسلمان شود و خبر مسلمان شدنش را رسما اعلام کند.
این روزنامه های آمریکایی در حالی این خبر را اعلام کردند که در ادامه آن نوشته اند: البته تا به این لحظه "آنجلینا جولی" این خبر را تأیید و یا تکذیب نکرده است.
این روزنامه های آمریکایی برای اثبات مدعای خود اعلام کردند که این بازیگر سرشناس آمریکایی طی چند وقت اخیر توجه بسیار زیادی به "تمدن اسلامی" داشته و اعلام کرده که قصد دارد مطالعاتی در این زمینه داشته باشد.
بنا براین گزارش "آنجلینا جولی" همچنین قصد دارد در چند وقت آینده زبان عربی بیاموزد تا بتواند بهتر با این فرهنگ و تمدن آشنا شود.
او مدتی پیش گفته بود آرزو دارد صحرای ایران را سوار بر شتر طی کند. این مطالب را شاید بتوان در یک عنوان کلی در ادامه اسلام گرایی بعضی از چهره های سرشناس هالیوود مثل شان علی استون که به تازگی شیعه شد دانست.
این در شرایطی است که سال گذشته، فرج الله سلحشور، سازنده مجموعه های دینی و راوی داستان های مذهبی، از جولی با تعابیری بسیار منفی یاد کرده بود. اگر جولی اعلام کند اسلام آورده است، نقشه فرهنگی دنیا از این که هست، بسیار پیچیده تر خواهد شد.
بیشتر بدانید :   • آنجلینا جولی    
شما هم برای "آنجلینا جولی" مسلمان می شود! نظر دهید  

 
 
 
          
نظرات کاربران برای "آنجلینا جولی" مسلمان می شود!  

fatima می گوید:
شنبه 24 فروردین 1392
چرا فکر کرده ایران فقط یک صحراست که با شتر باید در آن تردد کرد ؟
David alexander می گوید:
سه شنبه 27 فروردین 1392
Hi Is it true .swear to god this is too good god wiling this is true and Muslim too
مصطفي تيموري می گوید:
سه شنبه 3 اردیبهشت 1392
خداوند هركس راكه بخواهدهدايت ميكند
روح الله می گوید:
پنج شنبه 5 اردیبهشت 1392
به نظر من اصلا هیچ جالب نیست که یک زن فاسقه و فاحشه بیاد مسلمان بشه این زن رو به چه ویژگیش میشناسند شاید اصلا نفوذی باشه