جمعه سی و یکم فروردین ماه سال 1397 خورشیدی
نهج البلاغه
 
.....وضعیت فعلی :
.....درحه حرارت :
.....سرعت باد :
.....میزان رطوبت :
.....طلوع آفتاب :
.....غروب آفتاب :
  اوقات شرعی  

محمدعلی کریمی در گفت وگو با آینده روشن گفت: فرهنگ سرای مهدویت استان یزد در راستای برنامه های خود، فعالیت رسانه ای تازه ای را در این استان آغاز می کند.....
دفعات مشاهده: 2054 • تاریخ درج : شنبه 27 آبان 1391     ساعت: 12:00 ب.ظ •

محمدعلی کریمی در گفت وگو با آینده روشن گفت: فرهنگ سرای مهدویت استان یزد در راستای برنامه های خود، فعالیت رسانه ای تازه ای را در این استان آغاز می کند.
وی افزود: در این برنامه سعی می شود اخبار فرهنگی در حوزه مهدویت در قالب یک خبرنامه تهیه، تنظیم و توزیع شود.
کریمی عنوان کرد: هدف از این برنامه ارایه فعالیت ها و تحولات حوزه مهدویت به دانشجویان، مردم، مسوولان و پژوهش گران است.
وی ادامه داد: بسیاری از پژوهش گران و حتی تصمیم گیرندگان فرهنگی اجتماعی و سیاسی و علمی می توانند بر پایه این اخبار تحیلیل های خود را ساماندهی کنند و اقدامات جانبی انجام دهند.
مدیر عامل فرهنگ سرای مهدویت اظهار داشت: تهیه این اخبار از سوی فرهنگ سرای مهدویت انجام می شود و بین گروه های هدف توزیع خواهد شد.
وی افزود: در این طرح قرار است هفته ای سه تا چهار بروشور خبری با استفاده از سایت ها و خبرگزار و پایگاه های اینترنتی و فرهنگی، آخرین اخبار حوزه مهدویت و فعالیت های آخرالزمانی و منجی گرایی منتشر شود.
کریمی یادآور شد: از جمله گروه های هدف در این طرح می توان به گروه های دانشجویی فعال در حوزه مهدویت، کانون های فرهنگی، استادان حوزه و دانشگاه و مجموعه های فرهنگی در سطح استان یزد اشاره کرد.
وی گفت: قرار است این بروشورهای خبری در آینده در مراکز عمومی هم چون نماز جمعه و هیات های مذهبی و مدارس و دانشگاه ها نیز توزیع شود.
کریمی عنوان کرد: یکی از بخش های خبری این خبرنامه مربوط به انعکاس فعالیت های مهدوی در کشور است که می تواند به نوعی در ایجاد انگیزه فعالان این حوزه در استان یزد تاثیرگذار باشد.

 
بیشتر بدانید :   • یزد     • مهدویت    
شما هم برای اخبار مهدویت در یزد توزیع می شود نظر دهید  

 
 
 
          
نظرات کاربران برای اخبار مهدویت در یزد توزیع می شود  

هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است