پنج شنبه دوم فروردین ماه سال 1397 خورشیدی
نهج البلاغه
 
.....وضعیت فعلی :
.....درحه حرارت :
.....سرعت باد :
.....میزان رطوبت :
.....طلوع آفتاب :
.....غروب آفتاب :
  اوقات شرعی  

با توجه به وضعیت بسیار بغرنج شیعیان ساکن در این منطقه و با توجه به نزدیکی ماه مبارک رمضان از همه افرادی که دارای تمکن مالی می باشند، می خواهم که به فکر فقرا و ایتام شهدای مظلوم پاراچنار نیز باشند...
دفعات مشاهده: 1333 • تاریخ درج : دوشنبه 12 تیر 1391     ساعت: 9:41 ق.ظ •
به گزارش شیعه آنلاین، حضرت آیت الله سید «صادق روحانی» از مراجع تقلید قم با صدور بیانیه ای رسمی، کشتار شیعیان پاکستان را به شدت محکوم کرد. متن کامل این بیانیه به شرح ذیل است:
بسمه جلت اسمائه
سال هاست که شیعیان مظلوم پاکستان بدست وهابیون و دشمنان اسلام در مناطق مختلف این کشور و به طرز فجیعی به شهادت رسیده و متاسفانه اقدامات عملی و مناسبی در جلوگیری از ریختن خون انسانهای بی گناهی که تنها جرمشان داشتن ولایت حضرت علی علیه السلام و محبت به اهل بیت علیهم السلام  است، توسط مقامات دولتی و ارتش پاکستان صورت نمی گیرد و هر آنچه دلسوزان و بزرگان هم پیگیری نموده اند ثمری نداشته است.
اینجانب ضمن تذکر مجدد به دولتمردان پاکستان برای پیگیری سریعتر این قبیل جنایات بی رحمانه، اقدام قاطعانه آنها را در سرکوب تروریستهای مزدور وهابی خواستارم.
همچنین از همه مردم مسلمان و آگاه ایران اسلامی نیز می خواهم تا برای نجات و پیروزی شیعیان مظلوم و بی پناه پاکستان و خصوصا شیعیان منطقه پاراچنار دعا کنند.
همچنین با توجه به وضعیت بسیار بغرنج شیعیان ساکن در این منطقه و با توجه به نزدیکی ماه مبارک رمضان از همه افرادی که دارای تمکن مالی می باشند، می خواهم که به فکر فقرا و ایتام شهدای مظلوم پاراچنار نیز باشند. همچنین مؤمنان مجازند تا یک سوم بدهی خود از سهم مبارک امام زمان (عج) را برای کمک و یاری به شیعیان این منطقه اختصاص دهند.
در همین راستا نیز دفتر ما ضمن آمادگی دریافت کمک های مردمی، موظف شده است تا با همکاری مجلس علمای اهل بیت پاراچنار ،این کمک ها را در اختیار مردم منطقه قرار دهد.
از خداوند می‌خواهیم که در فرج ولیّ منتظرش تعجیل کند، تا تمام نشانه ‌های ظلم و جور و ستم از میان برداشته شود و حق و عدالت حاکم گردد. الحمدلله رب العالمین و صلی الله علی محمد و آله الطاهرین
شماره حساب دفتر معظم له جهت دریافت کمک های مردمی برای شیعیان پاراچنار:
بانک ملی - حساب سیبا: 0105892007006 - به نام آیت الله العظمی روحانی (مدظله العالی)
شناسه شبا:  IR42 0170 0000 0010 5892 0070 06
محمد صادق الحسینی الروحانی
قم المقدسه – 10 شعبان 1433
بیشتر بدانید :   • آیت الله روحانی     • ماه مبارک رمضان     • شیعیان    
شما هم برای بیانیه آیت‌الله روحانی در محکویت کشتار شیعیان پاکستان نظر دهید  

 
 
 
          
نظرات کاربران برای بیانیه آیت‌الله روحانی در محکویت کشتار شیعیان پاکستان  

هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است