دوشنبه سی ام بهمن ماه سال 1396 خورشیدی
نهج البلاغه
 
.....وضعیت فعلی :
.....درحه حرارت :
.....سرعت باد :
.....میزان رطوبت :
.....طلوع آفتاب :
.....غروب آفتاب :
  اوقات شرعی  

«شاهین نجفی» در چند مصاحبه گذشته خود با رسانه های مختلف خبری، به هیچ وجه حرفی از شکایت نزده بود از همین رو می توان به راحتی فهمید که "العربیه" با انتشار این خبر تلاش دارد اولا «شاهین نجفی» را تحرک کند تا به شکایت اقدام ورزد و دوما با انتشار این خبر شأن مراجع عظام...
دفعات مشاهده: 1340 • تاریخ درج : پنج شنبه 28 اردیبهشت 1391     ساعت: 11:07 ق.ظ •
به گزارش شیعه آنلاین، سایت اینترنتی شبکه خبری العربیه (العبریه) که به خاندان آل سعود تعلق دارد، در جدید ترین اقدام ضد شیعی و ضد ایرانی خود در صفحه فارسی زبان این سایت، مدعی شد که «شاهین نجفی» خواننده توهین کننده به ائمه علیهم السلام، از حضرت آیت الله شیخ «لطف الله صافی گلپایگانی» شکایت کرده است.
العربیه در این خبر خود چنین نوشت: شاهین نجفی خواننده رپ ایرانی، پس از گذشت چند روز از صدور فتوای ارتداد علیه وی تصمیم گرفت در دادگاه آلمان، از آیت الله صافی گلپایگانی از مراجع تقلید قم، به دلیل صدور این فتوا که او را مهدور الدم می‌کند، شکایت کند. حکم ارتداد شاهین نجفی پس از آن صادر شد که این خواننده ایرانی، آهنگی جنجال برانگیز با عنوان "نقی" منتشر کرد. منتقدان این آهنگ می‌گویند که در آن به امام دهم شیعیان هتاکی شده است. سایت "عصر امروز" هم گزارش داده بود که کمپینی برای مجازات شاهین نجفی تشکیل شده است. در روزهای اخیر هم سایت "شیعه آنلاین" از اختصاص جایزه 100 هزار دلاری برای قتل شاهین نجفی خبر داد.
سایت العربیه در ادامه این مطلب خود به نقل از روزنامه فرامنطقه "الشرق الاوسط" که آن هم به آل سعود تعلق دارد، نوشته: «شهریار آحادی» مدیر برنامه «شاهین نجفی» گفته است که مبلغ 100 هزار دلار وسوسه بر انگیز است برای همین از پلیس آلمان خواسته شد حفاظت از جان «شاهین نجفی» را بر عهده بگیرد. «شاهین نجفی» در حال حاضر به شکلی مخفی زندگی می‌کند و تصمیم دارد برای مصونیت از سوء قصد، مدتی از انظار عمومی پنهان شود.
گفتنی است این خبر در حالی در سایت اینترنتی شبکه خبری العربیه منتشر شده که «شاهین نجفی» در چند مصاحبه گذشته خود با رسانه های مختلف خبری، به هیچ وجه حرفی از شکایت نزده بود از همین رو می توان به راحتی فهمید که "العربیه" با انتشار این خبر تلاش دارد اولا «شاهین نجفی» را تحرک کند تا به شکایت اقدام ورزد و دوما با انتشار این خبر شأن مراجع عظام تقلید را به اصطلاح پایین بیاورد.
 
بیشتر بدانید :   • شاهین نجفی     • آیت الله صافی    
شما هم برای شکایت «شاهین نجفی» از حضرت آیت الله صافی ! نظر دهید  

 
 
 
          
نظرات کاربران برای شکایت «شاهین نجفی» از حضرت آیت الله صافی !  

هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است