یک شنبه پنجم فروردین ماه سال 1397 خورشیدی
نهج البلاغه
 
.....وضعیت فعلی :
.....درحه حرارت :
.....سرعت باد :
.....میزان رطوبت :
.....طلوع آفتاب :
.....غروب آفتاب :
  اوقات شرعی  

کارشناس امور بانوان اداره‌کل تبلیغات اسلامی استان سمنان از برگزاری کارگاه آموزشی مربیگری مهدویت ویژه مبلغان خواهر حوزه‌های علمیه شهرستان‌های شاهرود و دامغان خبر داد.
دفعات مشاهده: 1717 • تاریخ درج : سه شنبه 6 اردیبهشت 1390     ساعت: 12:20 ب.ظ •
فهیمه کریمیان در گفتگو با خبرنگار بخش اجتماعی آینده روشن، با بیان اینکه این کارگاه چهار روزه و در قالب ۳۲ ساعت است، افزود: ارتقای سطح علمی و آگاهی مبلغان، ایجاد بصیرت و جلوگیری از خرافات و بدعت ها در رابطه با مهدویت در جامعه از مهم ترین اهداف برگزاری این کارگاه است.
وی با تأكيد بر اينكه امروز بايد موضوع مهدويت در دستور كار مراکز فرهنگی و مذهبی قرار گيرد، گفت: در جهت گسترش فرهنگ مهدويت بايد بين مفاهيم بين‌الملل امروزي و مفاهيم مهدويت و موعودگرايي رابطه ايجاد كنيم.
کارشناس امور بانوان اداره کل تبلیغات اسلامی استان سمنان، كوتاهي و كم كاري در امر مهدویت را زمينه ساز بروز خرافات و سطحي نگري در جامعه دانست و تصریح کرد: باید سازمان تبلیغات اسلامی با همکاری حوزه های علميه بعنوان متوليان اين امر گام هاي جدی تري بردارند و با پرورش و تقويت نیروهای متخصص و نظارت بر مراكزي كه در اين جهت فعاليت مي كنند به آموزش و پژوهش در اين عرصه همت گمارند.
کریمیان گفت: کارگاه آموزشی مهدویت، هشتم و نهم اردیبهشت ماه سال جاری با حضور استادان برجسته مرکز تخصصی مهدویت قم در شاهرود و دهم و یازدهم نیز در دامغان برگزار می شود.
وی تعداد مبلغان خواهر شرکت کننده در این کارگاه آموزشی را 120نفر ذکر کرد.
شایان ذکر است با برنامه ریزی های انجام شده، این کارگاه در آینده برای مبلغان خواهر غرب استان نیز برگزار خواهد شد.
 
بیشتر بدانید :   • مهدویت     • مبلغان سمنان    
شما هم برای آشنایی مبلغان سمنان با مباحث ویژه مهدویت نظر دهید  

 
 
 
          
نظرات کاربران برای آشنایی مبلغان سمنان با مباحث ویژه مهدویت  

هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است