یک شنبه پنجم فروردین ماه سال 1397 خورشیدی
نهج البلاغه
 
.....وضعیت فعلی :
.....درحه حرارت :
.....سرعت باد :
.....میزان رطوبت :
.....طلوع آفتاب :
.....غروب آفتاب :
  اوقات شرعی  

دبیر ستاد اقامه نماز بهشهر گفت: مستند «ظهور نزدیک است» فلسفه انتظار و ظهور را مخدوش کرد.
دفعات مشاهده: 1642 • تاریخ درج : سه شنبه 30 فروردین 1390     ساعت: 10:00 ق.ظ •
حجت الاسلام مهدی خوشرو در گفتگو با خبرنگار آینده روشن افزود: ما باید برای رواج هر چیزی از راه آن وارد شویم و نباید اذهان عمومی را با چیزهایی پر کنیم که واقعیت ندارد.
وی اظهار داشت: متأسفانه این مستند با بیان برخی از اعتقادات نامرسوم در جامعه، اعتقادات جوانان و نوجوانان را سست می کند که نیازمند برخورد با تولید کنندگان این گونه محصولات است.
حجت الاسلام خوشرو یادآور شد: معارف ناب اسلام باید درست و به صورت منطقی به جامعه ارائه شود و نباید این معارف اصیل معارف همراه با خرافه و عرفان های کاذب به جامعه ارائه شود.
وی اضافه کرد: این مستند با به تصویر کشیدن موارد کذب، ظهور امام زمان (عج) را زیر سوال برده است.
حجت الاسلام خوشرو ادامه داد: همه ما در برابر این مسائل وظیفه هستیم و روحانیت آگاه باید بیش از گذشته در این رابطه موضع گیری کرده و با آگاهی رسانی به موقع مانع نفوذ افکار نادرست بر اعتقادات جامعه شود.
دبیر ستاد اقامه نماز بهشهر گفت: مبلغان دین ما اکنون در این شرایط حساس برای تبلیغ باید به اطلاعات و ابزار روز مجهز باشند تا بتوانند براساس خواسته های آحاد جامعه و به خصوص جوانان و نوجوانان که به آخرین یافته های دانش و تکنولوژی مجهز هستند، اطلاع رسانی دینی و فرهنگی کنند.
وی بیان داشت: در شرایط سخت امروز مهم ترین وظیفه ما ارائه اسلام واقعی به مردم است و نباید با تحریف و دست بردن در اسلام، انقلاب و اندیشه های امام راحل، جوانان را از اسلام و انقلاب، جدا کنیم.
مسؤول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بهشهر در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به شرایط روز منطقه و جهان تصریح کرد: اکنون در زمان بیداری مسلمین و خیزش اسلام در جهان روبرو هستیم و نباید با استفاده از برخی از ابزارهای نادرست در اعتقادات جامعه خلل ایجاد کنیم.
 
بیشتر بدانید :   • ظهور نزدیک است    
شما هم برای مستند ظهور نزدیک است فلسفه انتظار و ظهور را مخدوش کرد نظر دهید  

 
 
 
          
نظرات کاربران برای مستند ظهور نزدیک است فلسفه انتظار و ظهور را مخدوش کرد  

هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است