چهارشنبه یکم فروردین ماه سال 1397 خورشیدی
نهج البلاغه
 
.....وضعیت فعلی :
.....درحه حرارت :
.....سرعت باد :
.....میزان رطوبت :
.....طلوع آفتاب :
.....غروب آفتاب :
  اوقات شرعی  

کارشناس امور فرهنگی بانوان اداره کل تبلیغات اسلامی سمنان از برگزاری گفتمان های مهدویت در سال گذشته و اجرای این برنامه ها در سال جاری در میان بانوان سمنانی خبرداد.
دفعات مشاهده: 1756 • تاریخ درج : دوشنبه 22 فروردین 1390     ساعت: 9:54 ق.ظ •
فهیمه کریمیان در گفتگو با خبرنگار آینده روشن، اظهار داشت: برنامه های واحد بانوان اداره کل تبلیغات اسلامی استان سمنان در حوزه نشر معارف مهدویت و به طور کلی دین، در بخش های مختلف در قالب های نو و جدید اجرا شده است.
وی از برگزاری گفتمان های تخصصی در حوزه های مختلف اجتماعی، سیاسی، فرهنگی و مذهبی در سال گذشته، ویژه بانوان خبر داد و افزود: جوانان و بصیرت، عفاف و حجاب، تحکیم بنیان خانواده، ایثار و مقاومت، ولایت فقیه، ارزش های اجتماعی، دهه کرامت، پیشگیری از مصرف سوء مصرف مواد مخدر از جمله موضوعات این گفتمان های بوده است.
وی برگزاری ۴۶ هسته فرهنگی خواهران با تعداد یک هزار و ۶۵۷ نفر شرکت کننده و ۱۹ بوستان معرفت ۵۱۵ شرکت کننده را از دیگر فعالیت های امور بانوان اداره کل تبلیغات اسلامی استان سمنان در سال جاری عنوان کرد.
کریمیان اظهار داشت: به مناسبت های مختلف از جمه فاطمیه، ارتحال امام، اوقات فراغت، اعتکاف، مهدویت، مبعث، رمضان، دهه کرامت و محرم و صفر نیز ۳۱۳ مبلغه به نقاط مختلف شهری و روستایی استان سمنان اعزام شدند.
کارشناس امور فرهنگی بانوان اداره کل تبلیغات اسلامی استان سمنان، طرح آموزش خطیب عمومی، برگزاری همایش مادران آسمانی، حجاب و عفاف، توزیع کتاب بین جوانان و نوجوانان و برگزاری اردوی سیاحتی و زیارتی اعضای هیات های مذهبی خواهران را از دیگر اقدامات حوزه بانوان در سال جاری برشمرد.
وی در پایان، برگزاری گفتمان های تخصصی در حوزه مهدویت و ادامه جریان برگزاری گفتمان های انتظار را از برنامه های اصلی این اداره کل در سال جاری ذکر کرد.
 
بیشتر بدانید :   • مهدویت    
شما هم برای برگزاری گفتمان های مهدوی ویژه بانوان سمنانی نظر دهید  

 
 
 
          
نظرات کاربران برای برگزاری گفتمان های مهدوی ویژه بانوان سمنانی  

هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است