سه شنبه بیست و ششم تیرماه سال 1397 خورشیدی
نهج البلاغه
 
.....وضعیت فعلی :
.....درحه حرارت :
.....سرعت باد :
.....میزان رطوبت :
.....طلوع آفتاب :
.....غروب آفتاب :
  اوقات شرعی  

اخبار گروه مهدویت    

آیت الله نجم‌الدین طبسی، از استادان حوزه علمیه قم گفت: معنای اصطلاحی رجوع حجت‌های الهی، رجوع ائمه طاهرین و رجوع بازگشت مومنان و غیرمومنان بعد از قیام حکومت امام زمان(عج) رجعت بعد از قبام بازگشت تشکیل حکومت امام زمان(عج) است...
رییس موسسه آینده روشن (پژوهشکده مهدویت) گفت: مساله مهدویت و انتظار رمز هویت مسلمانان است...
راسخون : طرح بزرگ ختم 313 ميليون ذکر صلوات براي سلامتي و تعجيل در فرج حضرت بقيه الله الاعظم عجل الله تعالي فرجه الشريف در ماه شعبان از سوي مهديه مشهد و با همکاري مهديه هاي سراسر کشور برگزار مي گردد.
یکی از اساتید مرکز تخصصی مهدویت اظهار داشت: در شرایط کنونی باید به جای شناخت علائم آخرالزمان به دنبال زمینه سازی ظهور حضرت ولیعصر (عج) باشیم.
طرح ختم 5 میلیون صلوات منتظران در آبادان برگزار می شود.
استاد حوزه و دانشگاه، نداشتن سنخيت و تطابق اعمال و رفتار ما باحکومت امام زمان (عج) را یکی از دلايل به تاخير افتادن ظهور آن حضرت برشمرد.
امام جمعه مشهد گفت: پیامبر (ص)برای رسالت جهانی و برای جهانی سازی اسلام مبعوث شده است ، امروز پیروان پیغمبر (ص) باید در استخدام جهانی سازی رسول خدا (ص) در بیایند، همان طور که رسالت جهانی سازی پیامبر در عصر حاضر بدست امام زمان (عج) صورت خواهد گرفت.
آيت‌الله صافي‌گلپايگاني گفت: انتظار امام زمان (عج) از جامعه، دولت و مراجع تقليد ما احياي کلمه اسلام، حاکميت احکام اسلامي و گسترش امر به معروف و نهي از منکر است.
نمایشگاه عکس و پوستر با موضوع مهدویت دوم تیر ماه در مصلی نماز جمعه آمل برپا خواهد شد.
كي به مقصد مي‌رسيم‌اي همسفر كي بود هنگام ديدار، انتظار
آیت الله علم الهدی گفت : مصحف فاطمه (س) کتابی است که متعلق به حضرت فاطمه(س) است و امام زمان (عج) در دوران حکومت جهانی خود، قوانین را براساس این مصحف اجرا می کنند.
نشست بررسی سیره فردی امام زمان(عج) در اندیمشک برگزار می شود.
دکتر رفیعی، استاد حوزه و دانشگاه ادب داشتن در مقابل امام زمان(عج) را مهم ترین اصل در برقراری ارتباط دوسویه با حضرت دانست.
کارشناس معارف آموزش و پرورش استان اصفهان، بر لزوم تربیت معلمان تخصصی مهدویت در کشور تاکید کرد.
پرویز سبزواری در گفتگو با آینده روشن، گفت: آموزش و پرورش ناحیه 2 اصفهان در راستای برگزاری طرح های فرهنگی خود، برنامه های مهدوی را در دستور کار خود قرار داده است.