چهارشنبه یکم فروردین ماه سال 1397 خورشیدی
نهج البلاغه
 
.....وضعیت فعلی :
.....درحه حرارت :
.....سرعت باد :
.....میزان رطوبت :
.....طلوع آفتاب :
.....غروب آفتاب :
  اوقات شرعی  

اخبار گروه سلامت    

سلامت نیوز :همزمان با افزایش قاچاق سیگار به کشور موج تازه‌ای از نگرانی‌ها در مورد شرایط اشتغال فعالان این صنعت ایجاد شده‌است.
سلامت نیوز :گرسنگی بیش از حد نه تنها افراد را لاغر نمی كند بلكه اثر معكوس دارد و باعث چاقی خواهد شد.
اگر شما از اختلالات اضطراب رنج میبرید ارجاع به یک متخصص سلامت روان به شما کمک میکند اما قبل از ان میتوانید راههای زیر را برای کنترل و جلوگیری از بروز اضطراب امتحان کنید.این راهها میتواند کمک شایانی به کاهش علائم اضطراب کند.
سلامت نیوز :روانپزشكان و متخصصان علوم اعصاب در انگلیس موفق به شناسایی منطقه اصلی مربوط به ترس و اضطراب در مغز شده‌اند.
سلامت نیوز: یک متخصص بیمای های زنان و زایمان با اشاره به اهمیت عواملی چون عفونت، اختلالات هورمونی در سقط جنین گفت:«باروری با تخمک پیر منجر به سقط جنین می‌شود و ما به فرد توصیه می کنیم که برای جلوگیری از سقط جنین در حاملگی بعدی باروری وی ناشی از تخمک جوان باشد.»
عموماً دو گروه از اشخاص دچار بیماری ام.اس می‌شوند: اما چه کسانی ؟
آیا می دانید محققان در جدیدترین تحقیقات خود به نتایج عجیبی راجع به کاهش وزن دست پیدا کرده اند و ...
اگر کم‏خونی خفیفی داشته باشید، ممکن است علامتی دیده نشود و حتی اگر دیده شود، ممکن است متوجه کم‏خونی خود نشوید، یا آن را با بیماری دیگری...
مصرف این خوراکی در پیشگیری از ابتلا به اوستئوآرتریت یا التهاب استخوانی و مفصلی نقش دارد.
جام جم آنلاين: از هر 10 ايراني 3 نفر به كبد چرب مبتلا هستند و اين آمار، زنگ خطر‌ها را درباره شيوع گسترده اين بيماري در جامعه به صدا درآورده است زيرا گرچه ممكن است اين بيماري در ابتدا عوارضي در بدن ايجاد نكند، اما اگر به آن رسيدگي نشود مي‌تواند به التهاب و نارسايي...
سلامت نیوز : مطالعات اخیر نشان می دهند:عوامل عفونی دستگاه تنفسی مانند كلامید یا پنومونیه با بروز برخی از نارسایی های قلبی وعروقی به ویژه بیماری های ایسكمیك قلبی در ارتباط است.
سلامت نیوز :متخصصان علوم اعصاب در فلوریدای آمریكا موفق به تولید تركیب جدیدی شده‌اند كه برای اولین بار امیدی برای درمان بیماری پاركینسون است.
سلامت نیوز :مسعود كیمیاگر،متخصص تغذیه در گفتگو با باشگاه خبرنگاران با اشاره به عوامل چاقی گفت:اضافه وزن دارای جنبه‌های ژنتیك،هورمونی و روانی – اجتماعی است كه در مقایسه با چنددهه گذشته افراد به پرخوری و ورزش نكردن گرایش پیدا كرده‌اند.
سلامت نیوز :بعضی غذاها مواد شیمیایی و هورمون‌هایی را ترشح می‌كنند كه افراد را سرحال آورده و خوشحال می‌كند. در این شرایط فرد ازنظر روحی احساس اعتماد به نفس می‌كند، مهاركننده‌های ذهنی او كم می‌شود و با نشاط‌تر به‌نظر می‌رسد. نتیجه این وضعیت این است كه یكی از مراحل...
سلامت نیوز :با اینکه کم کردن وزن یک فرمول اسرارآمیز دارد (به همین سادگی: باید بیشتر از مقداری که کالری مصرف می‌کنید، کالری بسوزانید)، اما روش‌های هوشمندانه‌تر و سریعتری هم برای رسیدن به اهدافتان وجود دارد. 6 ورزش زیر، کارآمدترین تمرینات ورزشی برای کالری‌سوزی و...