سه شنبه بیست و ششم تیرماه سال 1397 خورشیدی
نهج البلاغه
 
.....وضعیت فعلی :
.....درحه حرارت :
.....سرعت باد :
.....میزان رطوبت :
.....طلوع آفتاب :
.....غروب آفتاب :
  اوقات شرعی  

اخبار گروه اجتماعی    

اسپانیا با اختصاص حدود یک چهارم واردات این محصول با ارزش ایرانی به خود یکی از کشورهایی است که بیشترین سهم را در تجارت خارجی زعفران ایرانی دارد.
معجزه و عنایت طفل شش‌ ماهه امام حسین علیه السلام در دل چاه،‌ نور ایمان و زندگی بخشید.
هر روز درباره اش بد می گویند و بد می نویسند، حتی کار به جایی رسیده که 4 هزار پزشک نامور، به بالاترین مقام اجرایی کشور نامه نوشته اند تا شرش را کم کنند ولی افسون قلیان، همچنان قربانی می گیرد.
رئیس جمهور ایران پس از تساوی تیم ملی فوتبال ایران مقابل نیجریه در اولین دیدار خود در رقابت‌های جام‌جهانی پیغام داد.
علی‌اصغر فانی، وزیر آموزش و پرورش گفت: براساس طرحی که امسال اجرا می‌کنیم اگر دانش‌آموزان بخواهند پنجشنبه‌ها به مدرسه بیایند، باید والدین هزینه‌های آن را بپردازند؛ البته هیچ اجباری نیست.
نجم‌الدین شریعتی مجری برنامه «سمت خدا» روز 22 اردیبهشت‌ماه روی آنتن زنده به برکناری سیدعبدالمجید رکنی تهیه‌کننده این برنامه اشاره و تأکید کرد: اگر تهیه‌کننده برنگردد من هم این برنامه را اجرا نمی‌کنم.
براساس تازه‌ترین بخشنامه گمرک ایران، تعرفه واردات موبایل و 47 کالا و محصول فرهنگی 4 درصد شد.
کوروش محمدی می‌گوید: نگرانی‌ مهمی که در کنار اعتیاد به موادمخدر وجود دارد، مصرف قلیان و سیگار در بین دختران است.
مسوولان یادشان باشد که مردم وسیله آزمون و خطا نیستند که هر روز تصمیمی درباره آنها بگیرند و مردم نیز هر دفعه ناگزیر باشند برنامه زندگی و خانوادگی شان را تغییر دهند.
به سبب بارش شدید برف توام با سرما و یخبندان کلیه مدارس زاهدان در مقاطع مختلف تحصیلی و مدارس ابتدایی نوبت صبح شهرستان خاش امروز تعطیل است.
فرماندار زرند گفت: جاده‌های شهرستان زرند با توجه به بارش برف و یخبندان لغزنده است و رانندگان باید زنجیر چرخ به همراه داشته باشند.
گروه بين​الملل: شهر یاکوتسک روسیه سردترین شهر جهان است. ساکنان این شهر واقع در شمال شرقی سیبری، نیمی از سال را با دمای حدود 60درجه سانتی‌گراد زیر صفر سپری می‌کنند.
همهٔ ما می‌دانیم که هر انسانی برای داشتن زندگی به دور از ناراحتی و غم نیازمند یک سری شرایطی است که در صورت نبود آن‌ها شخص حالت روحی‌اش تغییر می‌کند.
یافته های جدید دانشمندان نشان می دهد حالت رفتاری زنان و مردان وقتی می خواهند به طرفشان مفهوم یا و پیامی را برسانند تا 80 درصد متفاوت است.
در این مطلب بخشی از شگردها یا اصطلاحاً سیاست‌های زنانه برای ارتقا و مقاوم کردن پایه‌های زندگی مشترک، در محور روابط همسران بیان شده است، اگر می‌خواهید بدانید چگونه می‌توان شوهر خود را به‌مهری مستمر و عمیق پایبند کنید، خواندن این نوشته را از دست ندهید.